Strona główna Rynek SECURITY Zwiększ zasięg dzięki odpowiedniej antenie

Zwiększ zasięg dzięki odpowiedniej antenie

Wraz z rosnącą liczbą osób pracujących w domu wzrosło zapotrzebowanie na stabilne, niezawodne i szybkie usługi internetowe. Często usługi te opierają się na mobilnym dostępie do Internetu.

Routery wdrażane przez operatorów mają przeważnie wbudowany odbiornik z już zintegrowanymi antenami. Takie routery zostały zaprojektowane głównie dla obszarów, gdzie rozmieszczenie stacji bazowych jest gęste. Wielu użytkowników jest jednak rozczarowanych prędkością połączenia. Słaba jakość sygnału wynikająca z wykorzystania wyłącznie wewnętrznych anten skutkuje niską wydajnością, a tym samym niezadowoleniem użytkowników.

Zastosowanie anten zewnętrznych może znacznie poprawić elastyczność całego systemu. Znajdują one zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, jak i profesjonalnych systemach ochrony. Szeroka oferta anten pozwala na wybór odpowiedniego rozwiązania zarówno do stacjonarnych, jak i mobilnych systemów zabezpieczenia technicznego, które ciągle zyskują na popularności.

Skupienie się na technologiach bezprzewodowych uczyniło z firmy Poynting światowego innowatora produktów antenowych. Poynting jest właścicielem ponad 50 patentów i projektów szeroko stosowanych w autorskich, unikatowych rozwiązaniach antenowych do ulepszonej komunikacji bezprzewodowej LTE, 3G, Wi-Fi, RF i innych zastosowań. Anteny są stale testowane i poddawane niezależnym certyfikacjom, gdyż wysoka jakość oferowanych produktów jest dla nas najważniejsza.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze właściwych anten do Twojego projektu.
Więcej: https://smart-i.pl/poynting/