Strona główna Rynek SECURITY Powrót marki Aritech

Powrót marki Aritech

AritechTM, globalna marka rozwiązań z zakresu systemów alarmowych sygnalizacji włamania i napadu oraz dozoru wizyjnego, powraca na rynek z ofertą zintegrowanych i niezawodnych rozwiązań przeznaczonych do domów, budynków mieszkalnych i instytucji. Zastępuje markę Interlogix w komercyjnych i konsumenckich rozwiązaniach z zakresu systemów alarmowych oraz zintegrowanej kontroli dostępu, a także dozoru wizyjnego. Będzie obecna w nowych regionach świata, m.in. w Australii i Nowej Zelandii, Ameryce Łacińskiej oraz w niektórych krajach azjatyckich.

Aritech, wiodący producent rozwiązań z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń, jest częścią firmy Carrier Global Corporation, czołowego światowego dostawcy rozwiązań służących do ochrony zdrowia, zapewnienia bezpieczeństwa i na potrzeby sektora budownictwa ekologicznego. Carrier jest także niekwestionowanym liderem w branży HVAC.

Aritech jednoznacznie kojarzy się z niezawodnością, innowacyjnością i koncentracją na klientach. Z dumą ogłaszamy powrót na rynek produktów Aritech – oznajmiła Stéphane Baudena, dyrektor zarządzający, Fire & Security Products EMEA, Carrier. – Kontynuujemy wprowadzanie innowacji i dostarczanie zintegrowanych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń, które wykraczają poza tradycyjne granice postrzegania systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz dozoru wizyjnego.

W segmencie komercyjnym Aritech oferuje rozwiązania zintegrowane, które pozwalają klientom zarządzać swoimi potrzebami z zakresu bezpieczeństwa. Te zaawansowane produkty umożliwiają zarządzanie systemami zabezpieczeń budynków oraz dbanie o bezpieczeństwo pracowników i gości, począwszy od wykrywania włamań po kontrolę dostępu i dozór wizyjny. Innowacyjne rozwiązanie w chmurze UltraSync® gwarantuje bezpieczeństwo transmisji dzięki wykorzystaniu kompleksowej komunikacji z zastosowaniem pełnego szyfrowania i technologii VPN.

Innowacyjne rozwiązania Aritech oferuje również klientom detalicznym. Stosując rozwiązanie chmurowe UltraSync w połączeniu z platformą ZeroWireTM, użytkownik może samodzielnie stworzyć bezprzewodowy system inteligentnego domu i w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo rodziny i swojego dobytku, kontrolując sytuację na bieżąco z poziomu tabletu lub smartfonu.

Firma Aritech oferowała rozwiązania z zakresu security na rynku europejskim od momentu założenia w 1980 r., aż do zmiany marki na Interlogix, która nastąpiła w 2010 r.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę  https://pl.firesecurityproducts.com.

Inf. prasowa Carrier