Strona główna POLECAMY Pierwsza edycja Security BootCamp 2019

[WIDEORELACJA] Pierwsza edycja Security BootCamp 2019

To zupełnie nowa formuła szkolenia w branży. Security managerowie z największych w kraju firm i instytucji spotkali się na Security BootCamp, by w praktyce przetestować działanie różnych rozwiązań security w terenie.

Security BootCamp odbył się 13-14 czerwca w gospodarstwie Ziołowy Zakątek na Podlasiu. W wiejskim i leśnym otoczeniu uczestnicy mogli osobiście przekonać się o działaniu różnych rozwiązań security. Urządzenia dostarczyli partnerzy technologiczni, którzy służyli na miejscu poradami eksperckimi – stoiska z różnymi rodzajami zabezpieczeń zorganizowały firmy Axis Communications, Linc Polska, Nedap Security Management, Novatel, OPTEX Security i Securitas.

Drugiego dnia szkolenia odbyła się gra decyzyjna, podczas której uczestnicy wcielali się w osoby na różnych stanowiskach w firmie i organizacji, by zarządzać sytuacjami kryzysowymi lub im zapobiegać.

Security BootCamp zebrał pozytywne opinie uczestników. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję – o szczegółach będziemy informowali na www.aspolska.pl