Strona główna Rozległe i rozproszone System napłotowy BeeS

System napłotowy BeeS

BeeS to unikatowy na rynku system dualny, który może pracować z wykorzystaniem zarówno sensorów piezoelektrycznych, jak i mikrofonowego kabla sensorycznego. Dzięki temu można go z powodzeniem stosować na różnego rodzaju ogrodzeniach, zarówno siatkowych, jak i modułowych spawanych czy palisadowych.

System BeeS, mając elastyczną konstrukcję, może chronić zarówno krótkie ogrodzenia do kilkudziesięciu metrów, jak i bardzo rozległe o długości nawet 26 km. Wbudowany DSP (cyfrowy procesor obróbki sygnału) zapewnia wysoką skuteczność detekcji intruzów (powyżej 99%), przy współczynniku niechcianych (fałszywych) alarmów na poziomie nie większym niż 1%.

Wbudowane wyjścia przekaźnikowe pozwalają w prosty sposób podłączyć go do każdego systemu alarmowego czy dozoru wizyjnego. Ale co najważniejsze, system
BeeS jest łatwy w instalacji i konfiguracji, można go zamontować bardzo szybko (nie wymaga szczegółowej wiedzy technicznej od instalatora).

System ochrony ogrodzenia BeeS jest skutecznym rozwiązaniem w atrakcyjnej cenie, które może zapewnić bezpieczeństwo różnych obiektów, zarówno prywatnych posiadłości, jak i obiektów infrastruktury krytycznej.

Więcej na: www.linc.pl