Strona główna Rynek SECURITY VCS – nowy początek

VCS – nowy początek

W wyniku rozwoju spółki Linc Polska i stałego poszerzania oferty produktów, a także transformacji na rynku zdecydowaliśmy się wyodrębnić część rozwiązań do zastosowań mobilnych i stworzyć nową firmę, która pozwoli usystematyzować dotychczasową aktywność i lepiej wspierać Państwa działania w każdym zakresie.

VCS – Virtual CTRL Solutions jest dostawcą rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, które mogą być zdalnie monitorowane i kontrolowane. Zdalne zarządzanie odbywa się za pomocą oprogramowania zainstalowanego w chmurze. Jednym z najważniejszych rozwiązań technicznych dostarczanych przez firmę są wieże do monitoringu wizyjnego
iTower. Dzięki dużej różnorodności dostępnych rozwiązań możemy zrealizować nawet specyficzne wymagania klienta w zakresie monitoringu wizyjnego.

Wykorzystywana przez nas technologia dozoru wizyjnego pozwala na kontrolę dużych obszarów, takich jak place budowy, farmy fotowoltaiczne, tereny komercyjne czy miejsca organizacji imprez masowych. Obszary trudno dostępne czy częste zmiany lokalizacji dozoru nie stanowią żadnego problemu. Wieże łączą się z wieloma zdalnymi czujnikami, dzięki czemu rejestrują zdarzenia w czasie rzeczywistym. Mogą być wyposażone w panele słoneczne.

Oferujemy również produkty kontroli dostępu dla branży budowlanej, np. kontenery portierskie z kołowrotkami lub same kołowrotki wejściowe. Firmy budowlane mogą uniknąć strat, instalując właściwe ogrodzenia i kołowrotki. W ten sposób nadzorujemy dostęp, pozwalając na wejście tylko jednej upoważnionej osobie naraz, bez ryzyka, że nie zamknie ona drzwi za sobą lub ktoś inny o tym zapomni. Wszystkie wejścia i wyjścia na teren budowy są nadzorowane przez system kontroli dostępu.

Więcej na: www.vcs.pl