Strona główna Telewizja Dozorowa VENOM PSIM – polska, zaawansowana platforma integracji

VENOM PSIM – polska, zaawansowana platforma integracji

Platforma VENOM pozwala identyfikować, zarządzać, mierzyć i minimalizować różnego typu zagrożenia związane z bezpieczeństwem oraz odpowiednio wcześnie im zapobiegać.

System jest zaprojektowany tak, aby bez technicznych ograniczeń zapewnić przejrzyste oraz płynne wdrożenie procesów i polityki bezpieczeństwa na różnego typu obiektach i nadzorowanych obszarach.

Dzięki funkcji agregacji i analizie wrażliwych danych z różnych systemów zarządzanych przez platformę PSIM użytkownicy mogą w czasie rzeczywistym reagować na ewentualne zagrożenia i eskalować proces takiej reakcji, planować działania oraz stale poprawiać efektywność operacyjną związaną z bezpieczeństwem, optymalizując przy tym wewnętrzne koszty zapewnienia bezpieczeństwa.

Rynki

System VENOM doskonale sprawdza się zarówno w dużych obiektach scentralizowanych (np. elektrownie, transport, logistyka, serwerownie, lotniska, fabryki, obiekty publiczne), jak i przy wielu mniejszych obiektach rozproszonych na terenie całego kraju. Jak potwierdziły ostatnie wdrożenia w sektorze energetycznym, podłączenie nawet tysiąca obiektów nie stanowi dla VENOM PSIM żadnego problemu.

Nowoczesne podejście do zagadnień zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego polega na odejściu od klasycznego modelu obserwowania obrazów z kamer na rzecz wykorzystania:

  • sztucznej inteligencji w analitykach wideo,
  • korelacji zdarzeń z poszczególnych podsystemów,
  • natywnej integracji z systemami firm świadczących usługi grup interwencyjnych,
  • efektywnemu, elastycznemu i intuicyjnemu silnikowi procedur postępowania dla operatorów.

Wdrożenie

Przy wdrożeniu systemu klasy PSIM warto zwrócić uwagę na możliwość i koszty jego późniejszej rozbudowy, integracji kolejnych systemów, dodania nowych obiektów czy stacji operatorskich oraz – przede wszystkim – kolejnych elementów systemów już zintegrowanych (np. kamer czy innych czujników). Kluczowym argumentem jest też zapewnienie przez producenta wsparcia realizowanego przez doświadczony zespół polskich inżynierów i programistów.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkich zaineresowanych, szczególnie użytkowników końcowych oraz integratorów.

MEGAVISION TECHNOLOGY
ul. Heliotropów 1
04-796 Warszawa
www.megavision.pl
k.rybak@megavision.pl