Strona główna Kontrola Dostępu WaveKey – dostęp mobilny, na którym możesz polegać

WaveKey – dostęp mobilny, na którym możesz polegać

Wykorzystaj technologię, która zdominuje rynek. Firma 2N Telekomunikace, jak dotąd, poradziła sobie z praktycznie każdym problemem związanym z dostępem mobilnym. Teraz przedstawiamy WaveKey, naszą najnowszą technologię z zakresu dostępności mobilnej, która przenosi systemy kontroli dostępu na zupełnie nowy poziom.

Wykorzystaj w swoim projekcie jego bezwarunkową niezawodność, niewiarygodną szybkość oraz pewną ochronę. Zaproponuj dostęp mobilny jako bezkompromisową, lepszą pod każdym względem alternatywę dla karty zbliżeniowej RFID.

Niezawodność

Możesz polegać na technologii WaveKey. W ciągu trwających 6 miesięcy testów żaden użytkownik nie napotkał trudności z dostaniem się do pomieszczenia. To były intensywne testy – 14 tys. otwarć drzwi w wymagającym środowisku biurowca.

Szybkość

Jak szybko powinny otwierać się drzwi? Szybciej niż zeskanowanie karty zbliżeniowej RFID? Szybciej niż pstryknięcie palcami? Dla nas to wciąż za wolno. WaveKey potrafi otworzyć drzwi w 0,3 sekundy. Czy tyle czasu wystarczy ci, żeby zrealizować wszystkie zamówienia?

Ochrona

Zastosowaliśmy różnego rodzaju środki ochrony. Po pierwsze wzięliśmy pod uwagę komunikację pomiędzy czytnikiem Bluetooth a telefonem. Zastosowaliśmy wysokiej klasy metody szyfrowania zapewniające bezpieczeństwo na poziomie porównywalnym do bankowości mobilnej. Nie musisz martwić się o to, że drzwi otworzą się przez przypadek – czytnik potrafi rozpoznać, czy użytkownik zbliża się, czy oddala. Odetchną też użytkownicy, którzy nie będą musieli używać swoich odcisków palców lub skanować twarzy.

Czy ogarnęło cię już błogie uczucie całkowitego bezpieczeństwa?
To jednak jedynie trzy spośród wielu innych cech WaveKey, które czynią nasz produkt wyjątkowym na rynku technologii dostępu mobilnego. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy czterema różnymi trybami. Masz kontrolę nad tym, które tryby w czytniku są dostępne i z których użytkownicy mogą korzystać, aby wejść.

  1. Tryb dotykowy zapewnia absolutną wygodę. Wystarczy, że użytkownicy dotkną czytnika dłonią czy łokciem z telefonem pozostawionym w kieszeni.
  2. Wirtualny przycisk w trybie aplikacji oferuje lepszą ochronę. Użytkownicy muszą wyłączyć wszystkie rodzaje blokad ekranu i otworzyć drzwi za pomocą wirtualnego przycisku w aplikacji. To również idealny sposób, aby otworzyć bramę wyjazdową na parkingu, siedząc już w samochodzie.
  3. Tryb ruch jest bezdotykowy. Wszystko, co trzeba zrobić, to zbliżyć się do interkomu wideo z telefonem w kieszeni lub machnąć ręką przed jego kamerą, a drzwi się otworzą.
  4. Ostatnia opcja to tryb karty. Telefon działa jak karta, a użytkownik musi umieścić go tuż przy czytniku. Można zauważyć podobieństwo do popularnej technologii NFC, jednak WaveKey wyróżnia to, że obsługuje też aplikację 2N® Mobile Key w systemach Android i iOS.

Dowiesz się więcej o WaveKey, odwiedzając stronę www.2n.cz.

2N TELEKOMUNIKACE
Pod Vinicí 20
143 01 Praha 4, Czech Republic
www.2n.cz